11 styczeń 2020

3 najpopularniejsze miejsca na sesję ślubną na południu Polski…

Już dawno minęły czasy, gdy Para Młoda prosto z Kościoła jechała do fotografa, na ustawianą sesję zdjęciową, koniecznie w pakiecie ze zmienianym tłem. Teraz…to fotograf dostosowuje się do wizji i pomysłów Nowożeńców, tworząc niezapomniane ujęcia do albumu. Poznajcie kilka magicznych miejsc, dzięki którym Wasza sesja będzie naprawdę wyjątkowa.

3 najpopularniejsze miejsca na sesję ślubną na południu Polski…

Tatry…
Magdalena i Jacek poznali się w schronisku nad Morskim Okiem. Gdy przyszło im planować ślub i sesję zdjęciową, jednogłośnie stwierdzili, że plener musi odbyć się właśnie tam, w sercu polskich Tatr. Nie było łatwo, gdyż zdjęcia robiliśmy o wschodzie słońca, jednak było warto. Góry mają w sobie coś surowego i majestatycznego jednocześnie.


Magiczny Kraków…
W rankingu na najbardziej fotogeniczne miejsca w Polsce, to miasto wciąż pozostaje w pierwszej trójce. Śródmieście, czaruje malowniczymi uliczkami i zabytkami, Kazimierz za to kusi niezwykłymi restauracjami czy kafejkami z niebanalnym wnętrzem. Tym, którzy chcą odpocząć od miejskiego zgiełku proponujemy Ogród Botaniczny czy chociażby sesję na krakowskich Plantach…

Malowniczy Nikiszowiec…
Ta położona w sercu Górnego Śląska dzielnica Katowic ma swój niepowtarzalny urok. Charakterystyczne zabudowania z cegły, brukowane uliczki i podcienie to rewelacyjne tło dla zakochanej pary…nie tylko ze Śląska!

Pamiętajcie jednak, że wybór miejsca na sesję zdjęciową zależy przede wszystkim od Was drodzy Nowożeńcy. Jesteśmy otwarci na wszystkie, nawet najbardziej zwariowane pomysły!

Ela i Marcin