O nas

Dwie osobowości, dwa charaktery,
dwa spojrzenia na fotografię.

Oto my - Krystaliczni, czyli Ela i Marcin zgrany duet, który sprawi, że zdjęcia z najważniejszych momentów Twojego życia będą po prostu piękne!

Mimo, że Krystaliczni to dość świeża marka, każde z nas jest dyplomowanym fotografem z wieloletnim doświadczeniem. Postanowiliśmy zjednoczyć siły by wspólnie zadbać o idealne zdjęcia z najbardziej doniosłych momentów Waszego życia. Połączyła nas pasja, która wciąż sprawia, że kadry zamknięte w naszych obiektywach są pełne uczuć i emocji.

Każde z nas ma już swój ślub za sobą, dlatego też wiemy, że przygotowania do tego wielkiego dnia jakim jest ślub i wesele bywa stresujące. Jedno możemy Ci obiecać już teraz - korzystając z naszych usług, doskonałą jakością zdjęć nie musisz się już martwić. Gwarantujemy również punktualność i pełny profesjonalizm.

Zakres naszych usług to nie tylko śluby. To również sesja narzeczeńska i sesja dla par - zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub bezpośredniego- umów się na spotkanie - to nic nie kosztuje!